Örnek sayfa

Bu örnek bir sayfadır. Bir blog yazısından farklıdır çünkü belirli bir yerde sabit olarak kalır ve temanızın dolaşım menüsünde başlığı görüntülenir(çoğu tema destekler). Bir çok insan potansiyel ziyaretçilerini karşılamak adına bir Hakkında sayfası kullanır. Şuna benzeyen bir sayfa:

Merhaba! Gündüzleri bisikletli kurye, geceleri ise hevesli bir aktörüm, burası da benim sitem. İstanbul’da yaşıyorum, Bıdık isminde harika bir köpeğim var ve piña colada içmeyi seviyorum. (Ve yağmura yakalanmayı.)

…ya da bunun gibi bir şeyler:

XYZ firması 1971’de kurulmuştur ve kurulduğundan bu yana kaliteli şeyler üretmektedir. Gotham şehrinde konuşlanmış olan XYZ firması 2.000’in üzerinde çalışanı ile Gotham şehri için her şeyin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Yeni bir WordPress kullanıcısı olarak öncelikle başlangıç sayfasına giderek bu sayfayı silip kendi sayfalarınızı oluşturmalısınız. İyi eğlenceler!

“Teorik bilginin pratikteki karşılığı değer taşımaktadır. Kazanılan teorik bilgileri uygulama alanında elverişli ve işlevsel bir kıvama getirmek danışmanlık ile mümkündür. Danışmanlık basit bir planlamanın ötesinde teorik ve pratik yaklaşımları kapsayan bütüncül bir yaklaşımdır...”

ASIM ÖZTÜRK

Uluslararası İlişkiler Doktor Adayı
DANIŞMANLIK SÜREÇLERİ VE POLİTİKALAR

Danışmanlık Usulü

Asım Öztürk siyaset, yönetim, eğitim, strateji, güvenlik, web, pazaryeri gibi alanlarda danışmanlık vermektedir. Danışmanlık süreçleri ve politikaları hakkındaki bilgileri aşağıdaki üzere inceleyebilirsiniz:

Uyumlu Site Arayüzü

Site ve mağaza arayüzü rahatlıkla kullanabilecek şekilde

Müşteri Memnuniyeti

Asım Öztürk danışanlarının memnuniyetini öncelemektedir.

Güvenli Ödeme

Gelen ödemeler danışmanlık hizmetleri teslim edilene kadar

Hızlı Teslimat

Başlanılan projeler en kısa vakitte tarafınıza ulaştırılmaya