Hakkında

Hakkında

Dr. Asım Öztürk

Kendisi İstanbul Şehir Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olup, yüksek lisans eğitimini İbn Haldun Üniversitesi Medeniyetler İttifakı Enstitüsü'nde Medeniyet Araştırmaları alanında tamamlamıştır. Doktora eğitimine İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler alanında devam etmektedir.

Daha Fazla

Güvenlik, savunma ve strateji alanlarında araştırmaları bulunmaktadır. 2015 yılında ekip arkadaşları ile kurdukları Şehir ve Medeniyet Araştırmaları grubu ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir. Çeşitli vakıf, dernek ve topluluklarda gönüllü faaliyetleri bulunmaktadır. Siyaset, yönetim, eğitim, kariyer, yaşam alanlarında aldığı danışmanlık/koçluk eğitimleri sonrası 2021 yılı itibariyle profesyonel danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

Dr. Asım Öztürk

- Uluslararası İlişkiler, Ph.D.
İletişime Geçebilirsiniz

Merak ettiğiniz bir husus mu var, iletişime geçin!

Randevu Alın

Dr. Asım Öztürk

İstanbul Şehir Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olup, İbn Haldun Üniversitesi Medeniyetler İttifakı Enstitüsü'nde Medeniyet Araştırmaları alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler alanında doktora yapmaktadır. Güvenlik, savunma ve strateji alanlarında araştırmaları bulunmaktadır. 2015 yılında ekip arkadaşları ile kurdukları Şehir ve Medeniyet Araştırmaları grubu ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir. Çeşitli vakıf, dernek ve topluluklarda gönüllü faaliyetleri bulunmaktadır. Siyaset, yönetim, eğitim, kariyer, yaşam alanlarında aldığı danışmanlık/koçluk eğitimleri sonrası 2021 yılı itibariyle profesyonel danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır. İleri seviye İngilizce, orta seviye Arapça ve Osmanlıca, başlangıç seviyesinde Almanca bilmektedir.

Asım Öztürk

Geçmişi

Dr. Asım Öztürk'ün eğitim geçmişi ile ilgili süreci inceleyebilirsiniz.

2012

Lisans Eğitimi

Siyaset Bilimi ve Uluslarararası İlişkiler (İngilizce) Lisans Eğitimi

2016

Yüksek Lisans Eğitimi

Medeniyet Araştırmaları Yüksek Lisans Eğitimi

2019

Doktora Eğitimi

Uluslararası İlişkiler Doktora Eğitimi

Tüm danışmanlık alanlarını görmek için ziyaret edin!

Danışmanlık

Çözüm Odaklılık

Çözüm merkezli ve yapıcı bakış açısı...

Disiplinlerarasılık

Disiplinlerarası bir danışmanlık anlayışı...

Tecrübe Paylaşımı

Bilgi ve tecrübe birikimi paylaşımı...

İletişime Geçin

Merak ettiğiniz hususlar için iletişime geçebilirsiniz..