Danışmanlık Alanları

Danışmanlık Alanları

Siyasi Danışmanlık

Siyasi Danışmanlık/Koçluk

Talep edilen siyasi hedef, performans ve hayat tatminine ulaşmak için danışman/koç ve siyasi danışan arasında kurulan planlı gelişim ilişkisidir. Danışanın belirlediği hedeflere ulaşmasında yetkinlik düzeyinin arttırılmasını ve kendisinin bu yönde teşvik edilmesini kapsamaktadır. Danışanın karar süreçlerinde kendisine destek sağlar.

Businessman press on digital screen, digital layer effect, business strategy concept

Yönetici Danışmanlığı/Koçluğu

Yöneticilerin kısa ve uzun vadeli kurumsal hedeflerine ulaşmalarını desteklemek, performanslarını arttırmak, yönetim ve liderlik kabiliyetlerini kuvvetlendirmek, kişisel gelişimlerine destek olmak hedefi taşıyan ayrıntılı ve bireyselleştirilmiş süreçtir. Yöneticilerin bireysel ve kariyer performansına odaklanmaktadır.

14-16.9

Kariyer Danışmanlığı/Koçluğu​

Danışanların kariyer seçimleri ve hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları eylem planının hazırlanması, harekete geçilmesi ve hedefler doğrultusunda atılan adımları devam ettirmesine yönelik profesyonel destek sağlamaktır. Danışanın yetkinlik farkındalığını arttırarak hedeflerine ulaşması için ihtiyacı olan yol haritasını sağlar.

17-16.9

Yaşam Danışmanlığı/Koçluğu

Danışanın yaşamı ile ilgili genel performansının geliştirilmesine, kendini daha iyi tanımasına ve saklı yönlerini keşfetmesine yardımcı olan karşılıklı gelişim ilişkisidir.

Hand arranging wood block stacking with icon leader business. Key success factors for leadership elements concept

Eğiticinin Eğitimi

Sahip olunan yeterli yetkinliğe ulaşılmış eğitimler ve uzmanlıklar dahilinde eğitim verilmesini kapsamaktadır. Yetkinliğin ve ilgili eğitimin kişiye aktarılmasını ve sertifikasyonu sağlar.

Tüm danışmanlık alanlarını görmek için ziyaret edin!

Danışmanlık

Çözüm Odaklılık

Çözüm merkezli ve yapıcı bakış açısı...

Disiplinlerarasılık

Disiplinlerarası bir danışmanlık anlayışı...

Tecrübe Paylaşımı

Bilgi ve tecrübe birikimi paylaşımı...